fb_thumbnail

Genbil HumanSoft web sitesi yayında!

By | AG Design | No Comments

Genbil Yazılım için hazırladığımız web sitesi yayına geçti. Yabancı pazara HumanSoft, Türkiye için ise GenbilHR olarak lansmanı yapılan ürün, Microsoft CRM alt yapısı üzerine kurulu ve insan kaynakları sektörüne yönelik otomasyon ve yönetim modüllerini içerisinde barındırıyor

Siteyi inceleyebileceğiniz link: http://www.genbilhr.com

AG Design üzerindeki link’e ise buradan erişebilirsiniz.

AkgunAytuglu_Blog

Akgün Aytuğlu — “Moda Tasarımcısı için Figürler” raflarda yerini aldı.

By | AG Design | No Comments

Akgün Aytuğlu için tasaladığımız tekstil tasarımı için hazır figürler serisi 2. kitabı olan “Moda Tasarımcısı için Figürler” kitabı, İngilizce ve Türkçe olarak, Remzi Kitabevi , D&R gibi zincir kitap satış mağazalarında ve online kitap sitelerinde yerini aldı.

Yine AG Design tarafından tasarlanan serinin 1. kitabı olan “Stilistlik Çizimleri için Hazır Figürler”ini de bu linkten inceleyebilirsiniz.

Kitapları satın almak için Akgün Aytuğlu Bey ile ya da yayınevi olan Bulut Yayıncılık ile buradan direkt irtibata geçebilirsiniz.

Genbil__AG Design

GenBil Software de artık AG Design’lı!

By | AG Design | No Comments

2015 Aralık ayı itibari ile, Türkiye’nin en yenilikçi ve kabiliyetli yazılım firmalarından GenBil Software de aramıza katıldı.

Microsoft Dynamics CRM iş ortağı ve Microsoft ISV Partner’ı olan GenBil ile 2016 yılı boyunca yapacağımız fuar, web sitesi ve tanıtım çalışmalarını iple çekiyor, bu yeni ortaklığın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz.